Konferencja naukowa: Standardy i nowości w onkologii spersonalizowanej i interdyscyplinarnej

Jest mi niezmiernie miło zaprosić Państwa do udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Standardy i nowości w onkologii spersonalizowanej i interdyscyplinarnej” organizowanej pod patronatem czasopisma „Personalized Oncology”, która odbędzie się w dniach 1-2 października 2020 roku w Warszawie.

To już trzecia edycja naszej konferencji. Tym razem szczególny nacisk zostanie położony na standardy i nowości w onkologii interdyscyplinarnej i spersonalizowanej. Chcemy Państwu zaprezentować nowoczesną, a więc interdyscyplinarną onkologię, czyli łączącą w walce o wspólny cel przedstawicieli różnych specjalizacji.

W trosce o wysoki poziom merytoryczny wykładów zaprosiliśmy wybitnych ekspertów z poszczególnych dziedzin medycznych, którzy w swojej działalności praktycznej i naukowej zajmują się diagnostyką i leczeniem chorych na nowotwory oraz podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem.

Wyjątkowo w tym roku, podjąłem decyzję o organizacji konferencji w formule virtual meeting. W związku z faktem, że nie możemy się spotkać osobiście, zapraszam Uczestników do wzięcia udziału w transmisji on-line. Będziemy transmitować obrady ze specjalnie w tym celu zaaranżowanego studia w hotelu Warsaw Plaza w Warszawie.

Do zobaczenia!

Z wyrazami szacunku
Dr hab. n. med. Rafał Stec